Kongreye Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

25 Mart–27 Mart 2022 tarihleri arasında Kıbrıs Acapulco Hotel’de üçüncüsünü gerçekleştirmeyi planladığımız Ege Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ile Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu işbirliğinde Ege-Kuzey Kıbrıs Sempozyumu Eğitim Toplantımıza sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Üç gün sürecek sempozyum boyunca çocuk hekiminin acil uygulamalarda sıklıkla karşılaşabileceği konuları alanlarında uzman değerli hocalarımızın katılımları ile interaktif – olgularla paylaşıp değerlendirebileceği oturumların yanında eğitici bilimsel program da yer alacaktır. Çocuk sağlığı alanındaki eğitim toplantımızın tüm meslektaşlarımız için verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Dünyayı ve ülkemizi saran Covid-19 Pandemisi sonrasında, zengin bilimsel içeriğin yanı sıra sizlerle tekrar yüz yüze görüşmek, bilgilerimizi paylaşmak için Kıbrıs’ın güzel ikliminde buluşmayı temenni ediyoruz. Tarihi ve doğal güzelliklerini içinde barındıran Girne’de sizlerle yüz yüze buluşmaktan büyük mutluluk duyacağız.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu Yönetim Kurulu adına,

Başkan

Dr. Ayşe Sayılı Erenel